Fjällräven Keb Trekking Belt dark navy

TOP 12 v kategórii Opasky

Fjällräven Keb Trekking Belt dark navy

Pohodlný elastický pás. Ľahko nastaviteľná plastová pracka s plochým profilom, ktorá sa dobre prispôsobí bedrovému pásu batohu. Parametre: Unisex Koncept: Treking Šírka: 38...
Doporučená ponuka Batac.sk

unisex
Typ
opasky
čierna

• , zakúpené v HUDYsport a. s.

Kúpený Kerb trekking belt je môj druhý kus. Nákup som zopakoval, pretože výrobok sa osvedčil. One size nie je úplne ideálne riešenie, nakoĺko sa dodáva pre mňa príliš dlhý. S tým si je potrebné poradiť - ja som ho skrátil. Absolvoval som s ním trek dlhý niekoľko sto kilometrov. Dobrá vec.

Určenie

• Hmotnosť: 110 g
  • Vonkajší materiál: 78 % polyester, 12 % viskóza, 10 % elastodién
  • Typ nohy: Krátka

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v HUDYsport a. s.